Księga modlitw


Każdy z nas nosi w swoim sercu jakąś intencję, czasem nawet wiele. A ponieważ modlitwa jest naszą największą bronią, powinniśmy z niej korzystać. Wspólna modlitwa jest jak orkiestra - jest pięknie kiedy usłyszymy jeden instrument, ale kiedy usłyszymy grę całej grupy czujemy ogromną moc.

Poniżej zamieszczony został formularz, poprzez który mogą Państwo przedstawić swoją prośbę czy dziękczynienie. Działa to bardzo prosto - prosimy o modlitwę w danej intencji, sami modlimy się w intencjach wcześniej zamieszczonych.

 

* Każdy wpis zostanie zamieszczony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.

M.M
11.10.2017
Proszę o modlitwę za zmarłą koleżankę Joannę. Wieczny odpoczynek...
Agnieszka
18.09.2017

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża i synka. Ojcze Nasz...

Wnuczka
15.09.2017
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego dziadka. Bóg zapłać.
RENATA
13.09.2017

BŁAGAM O UZDROWIENIE MOICH KOLAN , JESTEM PO OPERACJI ORAZ O RYCHŁĄ ZGODĘ Z BLISKA MI OSOBA , BY ZŁY ODSZEDŁ NA ZAWSZE..NASTAŁ WIECZNY POKÓJ PANA, DUCH ŚWIĘTY ROZLAŁ SWOJE ŁASKI MIŁOŚĆ I ZGODĘ, A MATKA BOSKA MIAŁA MNIE W SWOJEJ NIEUSTAJĄCEJ OPIECE.

Agnieszka
13.09.2017

Proszę o modlitwę dla córki, która wkroczyła na ścieżkę życie dorosłego i została skrzywdzona. Matuchno Najświętsza, oddałam Ci ją pod Twoją opiekę, proszę miej dalej ją w swojej opiece, aby zabliźniły się jej rany. Panie Jezu pomóż nam w tym trudnym czasie.

Agnieszka
09.09.2017

Proszę o modlitwę w intencji mojego dziadka Stanisława, o łaskę zdrowia i błogosławieństwa Bożego na dalsze lata życia. Bóg zapłać.

Agnieszka
06.09.2017

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża - o zdrowie, pozytywne wyniki badań, potrzebne łaski. Bóg zapłać.

Siostra
21.08.2017

Proszę w intencji mojego brata, proszę by Pan Bóg uzdrowił jego myśli i umysł, by odkrył prawdziwy sens i cel życia, by zwyciężyła w jego sercu miłość ,trzeźwość, dobro i prawda. Amen.

Małgorzata
20.08.2017

Proszę o modlitwę za zmarłego męża Joachima w 9 rocznicę śmierci aby dobry Bóg go przyjął do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek...

Siostra
10.08.2017

Proszę o modlitwę w intencji mojego chorego brata, by Pan Bóg okazał mu Miłosierdzie i pozwolił mu odejść z tego swiata bez cierpienia, w pokoju. Jezu ufam Tobie.

Wojtek
18.07.2017

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej rodziny a szczególnie Rodziców. Bóg zapłać

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości