Księga modlitw


     Każdy z nas nosi w swoim sercu jakąś intencję, czasem nawet wiele. A ponieważ modlitwa jest naszą największą bronią, powinniśmy z niej korzystać. Wspólna modlitwa jest jak orkiestra - jest pięknie kiedy usłyszymy jeden instrument, ale kiedy usłyszymy grę całej grupy czujemy ogromną moc.

     Poniżej zamieszczony został formularz, poprzez który mogą Państwo przedstawić swoją prośbę czy dziękczynienie. Działa to bardzo prosto - prosimy o modlitwę w danej intencji, sami modlimy się w intencjach wcześniej zamieszczonych.

 

* Każdy wpis zostanie zamieszczony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.

Beata
09.08.2018

Kochający Ojcze, dotknij teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi,Ryszarda,aby jeszcze bardziej uwierzył,że Twoja wola jest dobra ,dla niego,jego umysłu,ciała i duszy... Uzdrów go z choroby nowotworowej... Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Św.Ojcze Pio módl się za nim... Św.Rito wstawiaj się za nim... Jezu Ufam Tobie... Jezu zajmij się tym. Amen

Beata
10.08.2018

Twój Boski Syn,  wysłuchuje każdą Twoją prośbę. Poleć Mu także choregoRyszarda, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie. Rzeknij tylko słowo, a chory wróci do zdrowia. Nie odmawiaj mi tej łaski. Proś przeto Jezusa, aby nam to drogie życie zachował.Ty sama bądź dla chorego dobrą i miłosierną Lekarką, a przy Twojej Pomocy z pewnością uzyska utracone siły. Wysłuchaj więc nas łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen

B
07.08.2018

Św. Ojcze Pio, bądź moją mądrością, odwagą, siłą i prawdą. Dopomóż mi w bardzo trudnej sprawie, aby prawda zwyciężyła. Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Jezu Ufam Tobie...

Jezu ufam Tobie...

Jezu Ufam Tobie...

Jezu Ty się tym zajmij... W Tobie jedyna moja nadzieja!!! Amen

Wierna
26.07.2018

Jezu, Maryjo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, za uzdrowienia, za zdrowie, szczęście i życie całej rodziny. Dziękuję za opiekę i błogosławieństwa. Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwa Boże dla rodziny, naszych parafii, kapłanów, sióstr i braci zakochanych, oraz przyjaciół i nieprzyjaciół naszych. Bóg zapłać.

Elżbieta i Joanna
24.07.2018
Dziękujemy Ci za wszystko Panie i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy.
Zofia
17.07.2018

Jezu proszę miej w swojej opiece wszystkie nasze wnuczęta. Obdarz nasze dzieci swoimi potrzebnymi łaskami. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję.

T.
10.07.2018

Proszę o modlitwę za Piotra i jego Rodziców, łaskę nawrócenia, uzdrowienia zranień, łaski Wiary i spowiedzi św. oraz proszę o Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać.

Zosia
09.07.2018

Panie Jezu, ofiaruję Tobie wszystkie moje modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, łączę moje modlitwy z ich modlitwami oraz modlitwami Aniołów i Świętych i całego Kościoła i proszę przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadz wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia. Amen.

M.K.
22.06.2018
O zdrowie dla córki Magdaleny i jej męża i dzieci.
M.
22.06.2018
O uleczenie chorego serduszka 4 letniego Dawidka.Jezu ufam Tobie!!!
Zofia
21.06.2018
Najświętsze Serce Pana Jezusa proszę zmiłuj się nad naszą rodziną, uwolnij od złego, nawróć,przyjdź do naszych serc,rodzin,domów. Przyjdź ze swoją miłością, bo Twojej miłości nam potrzeba.Ciebie Ojcze nam potrzeba. Tylko Twoja miłość może odmienić nasze serca,myśli, uczucia ,rodziny. Niech Twoje Imię będzie błogosławione, niech będzie Twoja Wola,odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.Amen.
Wierna
21.06.2018
Jezu jeśli jest Twoją wolą bym dała świadectwo, bądź moją siłą, mądrością ,odwagą i prawdą ,wyznacz Panie Jezu miejsce i czas . Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości